Tekne Kiralama

Neden kiralama

Kiralama departmanımız, dünyadaki 30 metreden 130 metreye kadar olan en kaliteli charter yatlarına erişerek çiftler, aileler, arkadaşlar ve kurumsal etkinlikler için en seçkin, lüks ve heyecan verici yat rezervasyonlarını sağlar. Temsil ettiğimiz yatlar birinci sınıf mürettebatın, sağduyulu ve profesyonel hizmetinin yanı sıra her öğünde beş yıldızlı bir yemek deneyimi ile konuklarına eşsiz bir lüks ve konfor sunuyor. Kişiliğinizi, tercihlerinizi en iyi yansıtan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan gemiyi seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

Neden en iyi partneriz?

Yatçılık endüstrisinin inceliklerini ve her bir müşterinin benzersiz gereksinimlerini anlayan deneyimli, kendini işine adamış profesyonel bir ekip oluşturduk. Dünyanın neresinde olursanız olun, brokerlerimiz gezi, etkinlikler, restoranlar ve eğlence için en lüks seçenekleri sunan, kiralama süreniz boyunca kişiselleştirilmiş bir seyahat programı sunar. Sizin için mükemmel bir kiralama deneyimi yaratabilmemiz için olağanüstü müşteri hizmetleri ve detaylara olağanüstü dikkat göstermekten gurur duyuyoruz.

 

Yacht Otel Yönetim Hizmetleri

Met Yacht dünyanın en lüks yatlarında mükemmel 7 * otel deneyimi yaratmaya kendini adamıştır. Özel VVIP hizmetlerimiz sayesinde, konaklamanızın her anını mükemmel hale getirmeye çalışıyoruz. Yönetimimiz, personelimiz ve yerleşik personelimiz, tercihlerinizi tahmin etmek, hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak ve günün her saatinde olabilecek tüm taleplerinizi karşılamak üzere eğitilmiştir.

 

Met Yacht ‘deki herkes, seçkin misafirlerimize en yüksek kalitede otantik, özel hizmet sunma konusundaki samimi taahhüdünü paylaşıyor. Kendimizi insan merkezli bir şirket olarak görüyoruz ve işlemler yerine ilişkileri ve anlaşmalar üzerinden arkadaşlıkları tercih ediyoruz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle güçlü ittifaklar kurmaktan gurur duyuyoruz.

 

Kiralamada yeni misiniz?

Her zaman bir yat kiralamak istediniz, ama nasıl olduğunu hiç bilmiyordunuz? Endişelenme!

Tatilinizi her duyunuzu şımartacak sürükleyici bir deneyim isteyen bir yatta hayal ettiyseniz, bizi arayın.

Heyecan verici ve harika yerleri ziyaret ederken görkemli 5 yıldızlı tesislerin ve nefes kesen deniz manzarasının tadını çıkarmak istiyorsanız, bizi arayın.

Uzmanlığımızı sizinle paylaşacağız, deneyiminizi basit, şeffaf ve baştan sona benzersiz hale getireceğiz.

 

Daha fazla ayrıntı istiyorsanız veya kişiliğinizi ve tercihlerinizi en iyi yansıtan gemiyi seçmek için yardımımıza ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Tatiliniz veya etkinliğiniz için lüks bir özel yat kiralamanın birçok nedenini keşfetmek için Met yacht ile iletişime geçin ve size ömür boyu sürecek anılar sunalım.

 

KİRALIK YATLAR

Met yacht, 30 metreden 150 metreye kadar uzanan geniş bir charter yat yelpazesi ve uzunluğunda, iki veya büyük toplantıdan 80 konuğa kadar büyük balayı partilerinin misafirlerini ağırlıyor. Temsil ettiğimiz yatlar, birinci sınıf mürettebatın gizli ve profesyonel hizmetiyle vurgulanan eşsiz lüks ve konforun yanı sıra her öğün için beş yıldızlı bir yemek deneyimi sunuyor.

Dünyadaki en iyi charter yatlarına erişebiliyor ve Akdeniz, Karayipler, Kızıldeniz ve ötesindeki merkezi listeleri koruyoruz. Met yacht, özel ve kurumsal müşterileri için mevcut olan dünyanın en iyi mega yatlarını yönetiyor.